Zurna Sohbet

Uncategorized

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece fen aktarımı karınin değil, aynı zamanda düğün karınin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız rastgele biriyle strüktürlabildiği kabil üste teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri eliyle strüktürlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve söyleşi etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş gerçekleştirmek karınin sadece nickname (protez kişi) tastir etmek kifayetli olurken kimilarındaysa sohbete kellelamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek çatlak simaünü kullanarak sadece yazgılı, yazgılı ve fonlü, ünlü ve fonlü kabil tercihe bandajlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılımıdır. Bir gayrı pop chat yetişek olan ve internetin söylence yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir