ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Uncategorized

Üçmirak Ekincilik, ziraat makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri karınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Mütenasip alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat yapmaya mirladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve ziraat kolünün tedricen çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile müşterek vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ziraat kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçmirak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile etkin ve kuvvetlü insanoğlu kaynağına malik olan Üçmirak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma porte sağlayıcı Üçmirak Ekincilik; kaba Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Daim gelişim ve sıfır günah üretim sistemi, Üçmirak Ekincilik ürünlerinin hem emlak içinde hem de emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin orantılı ve stabil bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile nahak basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha bir araba yemiş ve sebzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha gür bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mefret gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha gür meallar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir hendek hafriyatsına görevlendirmek karınin geniş olarak kullanılır. Dal yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Dal yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden hamil olmak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı gibi alanlara görevlendirmek karınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir bağlamlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve birhayli babaşmanla da genletilebilir. Temel birlikteşenler ekseri hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik hamallara için oranla az maliyetleri ve çok cephelilükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler karınin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçmirak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması maslahatlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği hengâm hayvanın sütü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün besinleri tek seferde alabilir ve daha oflaz beslenebilir. Olta karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha oflaz beslenmesine böylece daha bir araba randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Olta Kompozit Makinaları da Üçmirak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu gibi en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gönç ve gür bir tarımsal üretim karınin mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı karınin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha oflaz durumlara gelmesi karınin tarımsal ihracat noktasında Üçmirak Ekincilik olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın katkısıyla müşterek
Üçmirak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir