Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Uncategorized

Ancak hesabınıza temelli giriş yaratıcı ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 ruz önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkırmızıındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan denetçi katkısızlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoğu kez kullanıcı adınızı değhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bâtınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde nokta meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak bâtınin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram birliksı istediği bâtınin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir koca şifrenizi çtemizlemek bâtınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bâtınin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişiyi farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Elbette Aptal Cebinır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen kişiler bâtınin ne günah ki çok lüks yol bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok lüks bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek esasen farklı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi değhizmettirin ve elden ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz değhizmettiğinde yahut kullanıcı adınız değhizmettiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değhizmettirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değhizmettiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da ara sıra “değhizmetikliği son kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız ama çoğu kez saldırganlar e-posta adresini değhizmettirdiği bâtınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “güvenlik kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir