pubg mobile hile satın al

Uncategorized

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde makam almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) dubara zarfında tuzakışveriş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışveriş yapabilmek dâhilin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışveriş yapabilmek o denli basit değildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden muamele dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin ya da oyunda elan çokça tabanca gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan iyi oynamanızı katkısızlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere makam mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de makam mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içinde makam kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Olta zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde makam kayran UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nispet gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında dubara dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu cümle hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin mütemadi yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her gün bir vadi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda makam kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kumpas sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir söz kabil görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef bağışlamak yahut bir nesneyi nişan bağışlamak manaına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin otomatik olarak dokumalması manaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir