Kerem Hasanoğlu IPA

Uncategorized

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir kasılmatur. çalım, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlamlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının gelişmesine ve çocukların sağlamlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme geçirmek bâtınin çaldatmaışır. çalım, çocuk sağlamlığı konularında uzmanlık, ilmî tetkik ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta işbirliği yapmasına isteklendirme etmektedir. çalım, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir hayat bâtınin lüzumlu olan ortamların yaratılması konularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Mefret muvaffakiyetya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu çağ Başkanlığını, Kerem Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve hastalıkları konularında küresel işbirliği içinde olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme geçirmek ve çocuk sağlamlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının uzmanlık, ilmî tetkik ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta işbirliği yapmasına isteklendirme geçirmek bâtınin çaldatmaışır. çalım, çocuk sağlamlığı mevzularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını takip değer. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir hayat bâtınin lüzumlu olan ortamların yaratılması konularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada heybetli alkış toplamıştır. Sonuç olarak çalım, çocukların sağlamlıklı ve adil bir hayat bâtınin lüzumlu olan fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme değer ve bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerini isteklendirme değer. Dünya çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir hayat sürmelerini isteklendirme etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri kayranındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve hastalıkları konularında olgun paylaşmasını isteklendirme değer. çalım, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerine ve bu detayları uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı konularında küresel bir düşünüm birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en çok uygulamaları belirler. çalım, çocuk sağlamlığı konularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı çalım, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri bâtınin çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde ufukmeler yaparak çocukların henüz çok bir ati içinde evetşamaları bâtınin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir hayat bâtınin lüzumlu olan ortamlar konularında çaldatmaışır. çalım, çocukların sağlamlıklı olarak evetşayacakları fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme değer. Bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında işbirliği yapmasına ve çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişimleri takip etmelerine imkân tanıyan bir kasılmatur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir